חלל המטבח הוא אחד החללים בבית שבו אנו שוהים זמן רב משעות היום שלנו. לכן מומלץ ליצור במטבח אווירה נעימה ומזמינה לכל מי שגר בו. כדי להצליח ליצור את האווירה המבוקשת כדאי לשלב בו רעיונות ואלמנטים מיוחדים ומקוריים בעת שמעצבים את החלל. להלן כמה פתרונות ליצור עיצוב מטבח מיוחד שמשלב בתוכו כסאות בר.

כסא מעוצב למטבח בצבע ירוקלהרגיש על הבר כשאתם בבית

ישיבה על כסאות בר במטבח מאפשרת ישיבה שהיא גבוהה ויכולה להזכיר מיד את הישיבה בבר נעים ואפלולי או בבית קפה נעים עם ניחוחות קפה ועוגות. טרנד כסאות בר למטבח נכנס למודעות בזמן האחרון יחד עם חדירת תרבות הקפה והשתייה בארץ. בשנים האחרונות המגמתיות היא להחדיר את האטמוספירה האופנתית והרגועה של בית קפה לתוך הבית באמצעות מגוון אלמנטים כמו מכונות קפה ביתיות שמעניקות קפה איכותי וניחוח נעים, וכמו כן את כסאות הבר הגבוהים שהם מוטיב ייחודי. גם תרבות היין והאלכוהול נכנסה לבתים ומאופיינת בשילוב של ארונות יין, מחסני יין וגם שולחנות וכסאות בר גבוהים ומקוריים.

יתרונן של כסאות הבר

אחד היתרונות הבולטים של כסאות הבר כשמשווים אותם לכיסאות מטבח רגילים, הם היכולת להתאים את גובה הכיסא בקלות על פי כל הפעילויות והצרכים של מי שיושב עליהם. יתרון זה מהווה שימוש גם בכיסאות בר במטבח שמאפשרים פעולות יומיומיות כמו בישול, אפיה ועוד. כדי ליהנות מפעילויות אלו ניתן גם לשנות את הגובה של הכיסאות בהתאמה למטבח. כסאות בר מיקומם האידאלי הם סביב אי עבודה, אך ניתן גם למקם אותם ללא בעיה מול דלפק גבוה ולהתאים אותם לגובהו.

שילוב כסא בר טורקיז לעיצוב המטבחעיצוב ושיווק כסאות בר

היום ניתן למצוא מגוון של כסאות בר בחנויות רבות, כסאות בר שמתאימות לכל כיס ומתאימות גם לסגנון העיצוב של המטבח. יש כסאות מאוד איכותיים שמחזיקים שנים רבות והעיצוב שלהם חדשני ומיוחד. יש כסאות בר שהם מחומרים כמו עץ או פלסטיק בשילוב של מתכת או ברזל. אין סוף לדקורציות ולרעיונות, העיקר שתרגישו במרום ותצליחו לשתות את הקפה שלכם במשכנכם באווירת בית קפה.

למידע נוסף על עיצוב פנים לחץ כאן