עיצוב דירות יוקרה

על אילו עקרונות מתבסס עיצוב דירות יוקרה

במקביל לטכנולוגיה מרשימה ביותר בכל חדרי הבית ובפונקציות השונות שלו, העיצוב הינו בין הגורמים המשפיעים על הדירה והגורם אשר למעשה הופך אותה ליוקרתית. חשיבות הנוחיות הינה בין המעלות הראשונות בעיצוב דירות יוקרה, כאשר הנוחות אינה מגיעה על חשבון היופי והאסתטיקה. כל אלו זוכים לביצוע ברמה הכי קרובה לשלמות. בשל הגורמים הללו הופכות דירות היוקרה למבוקשות כל כך, ועולות בהתאם. יצאנו לפרוט את העקרונות המשפיעים על עיצוב דירות יוקרה.

עיצוב דירות יוקרה כולל עבודה המבוצעת בהתאם לבקשתו וטעמו האישי של הלקוח באשר הוא. בשל כך ישנה חשיבות מרבית לאופן הביצוע של העבודה ועוד לפני כן – לתקשורת בין המעצב לבין בעלי הדירה. על העיצוב יש להפקיד אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב שנים ובשל כך, עליהם להיות מומחים בתחומם. הניסיון רב השנים של מעצבי דירות יוקרה הוא שיאפשר להם להדריך את בעלי הדירה ולהציע להם את כל אמצעי הנוחות הקיימים כיום בתחום, כמו גם את העיצובים המתאימים ביותר למבנה הספציפי של דירתם.

מחפשים משרד אדריכלים שיגשים עבורכם פנטזיות? צרו קשר עוד היום!  03-5473393

עיצוב בתי יוקרה בסביון

מה הופך את עיצוב דירה ליוקרתי?

בין האלמנטים המקבלים שימוש בעיצוב דירות יוקרה ניתן למנות את התקרות, ריצוף לבית והרצפה הקירות ודופי התאורה העוברים רפורמה משמעותית ווילונות מעוצבים לבית המוסיפים מראה ייחודי לעיצוב הבית. כל אלו מעוצבים ומוזמנים באופן אישי עבור בעלי הבית כאשר ברוב המקרים נבנה גם ג'קוזי אישי ותוואי כללי של עיצוב יוקרתי ומלכותי מרשים. תקרות גבוהות, נישות מודולואריות, הרבב מרחב, יצירות אמנות עדיפות ואהובות על בעלי הבית – כל אלו הינם אלמנטים המשפיעים באופן משמעותי על דירות היוקרה ועל עיצובן.

עיצוב דירות יוקרה עם סמט אדריכלים ומעצבי פנים

אולם הסטיילינג אינו עומד לבדו במלאכת עיצוב דירות יוקרה שונות. ישנה חשיבות מרבית לעבודה משותפת בין המעצב לבין הקבלן – שכן הטכנולוגיות והפיתוח של דירת היוקרה פועלים יחד וישנה חשיבות מרבית לסנכרון העבודה ביניהם במטרה לאפשר את התוצאה האיכותית ביותר לגודמא: התאמת מידות וילונות למפתחי החלונות. על מעצב הפנים להכיר את כל השכלולים הקיימים וזאת על מנת שיוכל להתאים אותם לצרכי הלקוח ולאורח חייו הייחודי. תפקידו של מעצב פנים הינו להציג בפני בעלי הדירה את כל השכלולים הקיימים.

עיצוב נכסי יוקרה בכפר שמריהו

תפקידו של מעצב הפנים הוא לאתר את הנקודות בהן ניתן להוסיף אלמנט דקורטיבי ההופך את העיצוב לגאוני וייחודי ביופיו. בהיעדר הרמה הגבוהה של עיצוב דירות היוקרה, אלו הופכות לבנאליות ומאבדות את מעמדן.

סמט אדריכלי יוקרה ונכסי יוקרה

צוות משרד סמט אדריכלים, הכולל אדריכלי יוקרה לצד מעצבי פנים, מומחה בתכנון ועיצוב דירות יוקרה ונכסי יוקרה. מעוניינים  להתרשם ממגוון פרויקטי יוקרה ואחרים אשר תוכננו ועוצבו ע"י צוות המשרד?

לחצו למעבר לפרויקטים נבחרים.

ראו גם: עיצוב דירות קטנות