הבית המושלם עבור רבים הוא בית פרטי שלצידו גינה גדולה. כיום, יותר ויותר משפחות בוחרות להגשים את החלום ולהנות מבית פרטי, שחלק בלתי נפרד ממנו הוא החצר רחבת הידיים. מאחר שמדובר בחלק בלתי נפרד מהבית, רבים משקיעים בנראות הגן ובאיבזורו, על מנת להפוך אותו לפינת חמד של ממש. בחודשי הקיץ אפשר להפוך את הגינה הפרטית למוקד בילוי מקסים עם איבזור נכון ובעזרת ריהוט המתאים במיוחד לחודשי הקיץ החמימים. תוכלו לאבזר את הגינה באמצעות מיטות שיזוף, בריכה מתנפחת, ערסל ואפילו פינת ברביקיו לאירוח.

הגינה – החלק האהוב ביותר בבית

מרבית האנשים יעידו כי ביתם הפרטי הוא המקום האהוב עליהם ביותר. הבית, מעבר לתכונות הפונקציונאליות שלו, משמש עבור רבים גם כמקום הבטוח ביותר, הנוח ביותר והחם ביותר. כאשר מדובר בבית עם גינה, דיירי הבית יעידו בקלות כי הגינה היא החלק החביב עליהם. נשאלת השאלה: איך הופכים את הגינה לפינה האהובה ביותר בבית?

עיצוב נכון ומפנק

עיצוב גן צריך להיות מחושב מאוד על מנת להפוך את הגינה לחלק האהוב ביותר בבית, חשוב לאבזר אותה ולרהט אותה בציוד נכון. לפני שניגשים למלאכת עיצוב הגינה, חשוב להבין מה אנחנו רוצים מהגינה ואיך היא הולכת לשרת אותנו. במשפחות עם ילדים לדוגמא, חשוב לקחת את הילדים בחשבון בעת עיצוב הגינה: יש לרהט אותה ולעצבה באופן שיהיה ידידותי לילדים. לעתים, הילדים יבלו בגינה יותר מאיתנו, ועל כן חשוב לעצב אותה ולרהט אותה בהתאם. דוגמא נפלאה לכך היא להתקין נדנדה משותפת, אשר תוכל להנעים את זמנם של הילדים ושל חבריהם. בנוסף, ניתן להתקין עמדת כדורסל קטנה בה יוכלו הילדים לשחק בשעות אחר הצהריים ובבילוי משפחתי בסופי השבוע.

איך מאבזרים את הגינה?

עולם ריהוט הגן הוא עולם גדול ועשיר שנדמה שאין לו סוף. תחילה, כדאי להתחיל במערכות הישיבה, על מנת שתוכלו גם לצאת לפסק זמן בשגרת היום שלכם בגינה, וכמובן – גם לארח את מיטב החברים ואת המשפחה. ניתן לרכוש מערכות ישיבה מפלסטיק או מעץ, ולהתאים שולחן שיאפשר אירוח על הצד הטוב ביותר.

צמחייה מוריקה

כאשר מדובר בגן, אי אפשר שלא לדבר על הצמחייה המוריקה העתידה להפוך את החצר לגן קסום בלב הבית שלכם. כאשר יש לכם גינה, למעשה יש לכם אינספור אפשרויות בכל הנוגע לצמחים ולפרחים. תוכלו לשתול פרחים או עצים אשר יעניקו לגינה תפאורה טבעית ועשירה. בנוסף לכך, תוכלו לשתול גם צמחי תבלין וירקות, שיהפכו את הגינה לפינה קולינארית מעניינת.