OLYMPUS DIGITAL CAMERA המלצה על סמט אדריכלים

בית משפחת שרם – כפר דניאל

לפעמים צריך מזל ולנו במקרה הזה היה. פגשנו את עדי ותמר לגמרי במקרה בעת שהם ביקרו בשבת באחד הבתים שהם תכננו במושב, רק מעצם ההתחלה הזו ניתן להבין עד כמה הם מעורבים ומשקיעים בכל בית שהם מתכננים.
הם ליוו אותנו במשך 4 שנים. הלכו איתנו בקצב שלנו. שנה וחצי של תכנון עד הגעה לתכניות הבנייה הסופיות, סבלנות אין קץ וירידה לפרטים, שוב ושוב ושוב. הם היו קשובים ובנו את הבית שאנחנו רצינו. הציעו פתרונות וחשבו איתנו יחד.
כל בעל מקצוע שהגיע בתהליך הבנייה ציין שהוא לא ראה מעודו תכניות כאלה. התכניות היו מדויקות, לאורך כל הבנייה לא היתה ולו טעות אחת, בעלי המקצוע לא נדרשו להסברים נוספים, הכל היה ברור ומפורט.
אמנם על טעם וריח אין להתווכח אבל לדעתנו טעמם בעיצוב פנים זהה לרמת הדיוק בפרטי תכנית הבנייה. מ ע ו ל ה!
מעבר למקצועיות כשבוחרים אדריכל בוחרים פרטנר ואנחנו בחרנו שניים. עדי ותמר משלימים זה את זה, והם תמיד יהיו שם, יענו לכל טלפון, ינחו, ייעצו והם בראש ובראשונה בני אדם נפלאים וחמים.
גם שנה אחרי תום הבנייה הם עדיין מייעצים בענייני עיצוב הפנים והתכנון.
איילת ואורן שרם

בית משפחת חפץ – הוד השרון

הגענו לתמר ועדי דרך המלצה חמה של חברה משותפת. היות והמשרד שלהם יושב במרתף ביתם, זכינו לסיור בביתם הפרטי, וכל מה שראינו אהבנו. אהבנו את העיצוב, את החשיבה, את הירידה לפרטים, ושהמראה לא בא על חשבון הפונקציונליות. מיד הבנו שהם הולכים להיות האדריכלים שלנו. החיבור עם תמר ועדי היה מידי , והרגשנו שבאמת מצאנו אוזן קשבת לכל חלומותינו.

אף פעם לא בנינו בית והגענו לתהליך עם חששות רבים מגודל ההתחייבות, וכבר בתחילת הדרך הבנו שאנחנו בידיים הנכונות. תמר ועדי ליוו והדריכו אותנו, ומתהליך מלחיץ החוויה הפכה לנעימה, רגועה ואפילו כיפית.

הבית תוכנן בהתאמה מוחלטת לצרכים שלנו, אנחנו אוהבים אותו ונהנים ממנו. אנחנו נהנים לארח בו, וגם נהנים להיות בו רק במסגרת המשפחה האינטימית. למרות שהבית הוא בסגנון מודרני, תמר ועדי הצליחו ליצור לנו בית חם ועוטף.

אנחנו ממליצים בחום רב על תמר ועדי וכל צוות סמט אדריכלים, מעבר להיותם אדריכלים למופת, גם זכינו בחברים לחיים.

תודה, מיכל איתמר והילדים
המלצות משפחת כהן על אדריכל סמט עדי

בית משפחת כהן – כפר סבא

המחשבה לבנות בית נראתה לנו קשה אבל עד שפגשנו בעדי ותמר סמט, שסידרו לנו את המחשבה בהקשבה ובפשטות
קצת באיחור אבל רצינו לומר כמה מילים על, היצירתיות המקצועיות והסבלנות וצריך הרבה והפתרון היצירתי לדרישתנו
הטלפון שאתם תמיד שם לכל שאלה ושרות, נהדר.
הטיפול המסור בכל בעיה, ויש בעיות בבניית בית.(בישראל בכלל)
בסוף יצא לנו בית .

תודה עבור הבית היפה שיצרתם עברנו עם צוות מדהים וכמובן לא נשכח את השרות המדהים של קרן שנרתמה לכל בקשה שלנו.

תודה
ענת יוסי והילדים

משפחת קסן ממליצה על סמט אדריכלים

בית משפחת קסן – רמת השרון

לקחנו את תמר ועדי סמט להיות אמונים על בניית ביתנו וזאת למרות הבדלי הסגנונות והאני מאמין שלהם. (סמט אדריכלים בונים בעיקר בסגנון מודרני, ואנחנו רצינו בית כפרי)
כזוג שמאוד רצה בית בסגנון כפרי טוסקני המפגש עם תמר ועדי היה מרתק ומאתגר כאחד. ניגודי העניין, הטעמים השונים יחד עם הקבלה, הסובלנות והפתיחות של תמר ועדי אפשרו ליצור ולברוא משהו שלישי אחר.
תקופה זו של בניה, מתאפיינת במתח ולחצים לא קלים, החלטות מרובות, נחוותה על ידנו כמסע מרתק ומהנה, של שותפות ליווי ותמיכה. לאורך כול התהליך הרגשנו שאנחנו בידיים הכי טובות, מקצועיות ואנושיות. אנחנו משוכנעים שבלעדיהם החוויה היתה שונה, ואנחנו מודים להם שהצליחו ברגישות ובחכמה, להגשים את כול הפנטזיות שלנו, ולשמור עלינו כזוג.
יעל ואסף קסן

המלצה על אדריכלות עם משרד אדריכל סמט

בית משפחת אלבז – ניר דוד

לפני הפן המקצועי, אנחנו רוצים לציין את ההיכרות שלנו עם הזוג המדהים – סמט אדריכלים.
יש לציין את העובדה שבצפון הרחוק היה קושי במציאת אדריכלים ברמה שבה חיפשנו וברגע שהגענו למשרד של עדי וראינו את עבודותיו, ידענו שהוא זה שיתכנן לנו את הבית.
הם נתנו לנו להרגיש שותפים מלאים לבניית הבית.
כמובן שהם התנהלו בסופר מקצועיות תוך ירידה לפרטי פרטים ושימוש בחומרים איכותיים.
מעריכים ומודים לכם על המקצועיות וכמובן החברות שנוצרה.
משפחת אלבז

סמט חוגגים עם השף מסימיליאנו

בית משפחת כהן – צהלה

אדריכל הוא גורם משמעותי ואולי ה- משמעותי בתהליך בנייה ו/או שיפוץ. עדי, תמר וצוות המשרד המדהים שלו, ליוו אותנו במקצועיות חסרת פשרות, בירידה לפרטי פרטים וכל זאת ברגישות רבה תוך הבנה והקשבה לצרכים שלנו.
ראוי לציין גם את הצוות במשרד שמלווה את עדי שלכל שאלה/בעיה/התלבטות , סיפקו לנו מענה מיידי. הרגשנו לאורך כל השיפוץ שיש על מי לסמוך והתוצאות מדברות בעד עצמן.
השיפוץ היה שיפוץ גדול, הריסה של הקיים ובנייה מחדש. לא היה פרט ולו הקטן ביותר שפוספס, החל מנקודות החשמל וכלה בידית השירותים. מעבר לכך שהבית מעוצב בטוב טעם להפליא וזוכה לשבחים רבים , הבית גם מתוכנן באופן פונקציונאלי, המתאים לנו כמשפחה בת 5 נפשות. לכל אורך הדרך, ניתן היה לראות את הירידה לפרטים, החשיבה האינסופית ובעיקר המקצועיות הרבה!

אנחנו רוצים להודות לעדי ולתמר סמט , לצוות המשרד המסור , מכל הלב! אין עליכם סמטים, אנחנו אוהבים ומעריצים אתכם.

גיל ושירי כהן
צהלה

בית עדנה ואורן – רמת השרון
לתמר ועדי היקרים, ולצוות הנפלא קרן ואלירן:

הלכנו יחד דרך ארוכה מהפגישה הראשונה שלנו (בה ידענו מיד שאתם מתאימים "בול" בשבילנו), דרך תהליך התכנון של הבית, הבניה שלו ועד לכניסה אליו.
הבית שלנו הוא לגמרי פרי יצירתכם, ועדיין מילאתם את כל הצרכים שלנו וידעתם להכיל את הטעמים ההפוכים שלנו (כזוג) ולייצר משהו ששנינו מאוד אוהבים.
השילוב שלכם הוא מנצח, ונותן מעטפת שלמה ללקוחות שלכם:
המון כישרון ויצירתיות, ביחד עם מעשיות ופרקטיות, עבודה מסודרת ומאורגנת להפליא.
יציאה מהקופסה ביחד עם "תיקתוק" עבודה והובלה מסודרת של כל שלבי התכנון וליווי הבניה (אף פעם לא היינו צריכים להתעניין מה עכשיו, תמיד הקדמתם אותנו…).
ראיית השלם – המראה הכללי, שילוב חוץ ופנים מדהים וניצול אופטימלי של השטח שלנו, ביחד עם דאגה וכיסוי כל פרט ופרט בבית (אין ס"מ אחד שלא תוכנן מראש), עד לרמת אבזור. בעלי המקצוע עמם עבדנו אמרו לא אחת שהתוכניות שמקבלים מכם הן ברמה שלא ראו כמותה.
תמיד זמינים, עם המון סבלנות, סימפטיה, נכונות לפתור בעיות שצצות והכל ברוח טובה, והמון חיוביות.
ובסופו של דבר התגבש לנו – אתם יחד עם המפקח המעולה ויוצא הדופן שלקחנו לנהל את הפרויקט, ניב מאיר – צוות מושלם, שבזכותו תהליך הבניה היה חלק, מהיר, כמעט ללא תקלות, והתוצאה – נהדרת.
בתודה ענקית,
עדנה ואורן.

בית משפחת זאנטקרן – רמת השרון

לסמט אדריכלים, דבר ראשון תודה ענקית על הכל!!!
לבנות בית זה תהליך ארוך שכרוך בהמון דילמות והדילמה הראשונה איפה קונים מגרש?  לאחר שנים של חיפושים קנינו מגרש לבניה ומכאן השלב הבא היה לבחור את האדריכל שיעזור לנו לממש את החלום. הגענו אליכם ומהרגע הראשון הבנו שאתם הפרטנרים הנכונים עבורנו, אהבנו את הסגנון העיצובי והאישי של כל אחד מכם והחלטנו שביחד נלך על זה.

אדריכל מבחנתנו הוא האיש שאמון על הפיכת החלומות שמתרוצצים אצלנו בראש למציאות קיימת (ולכל אחד מאתנו יש ראש אחר), האיש שיודע לתרגם שפה של "אני אוהבת אור", לחלונות גבוהים ורחבים הנשקפים אל החצר מכל עבר ומכניסים את החוץ לפנים ויוצרים אווירה נפלאה. תודה על שלוויתם  אותנו לאורך כל הדרך, הייתם קשובים לרצונות שלנו, לתקציב  וידעתם לוותר על מה שצריך ולהתעקש על הדברים ש"חייבים", בצורה נעימה.

ולא פחות חשוב – תודה על שאתם ממשיכים ללוות אותנו גם שהפרויקט הסתיים ונגמר ועבר כבר לארכיון הפרויקטים שלכם, עדיין אתם זמינים לכל שאלה ובקשה וזה לא ברור מאליו.

אז מקווים שתמשיכו לצמוח ולהצליח כי אין אפשרות אחרת עם הדרך שלכם יש כיוון אחד בלבד והוא למעלה!
בהצלחה ותודה,
שלי ויובל זאנטקרן

משפחת זיני ממליצה על סמט אדריכלים ומעצבי פנים

משפחת זיני – כפר דניאל

לפני כ-7 שנים היינו בעיצומו של חלום, בית משלנו במושב קסום.
לא הקדשנו מספיק מחשבה לבחירה החשובה ביותר בתוך ים של בחירות- אדריכלים, פגשנו בעדי ותמר, התרשמנו ,אך המחיר היה גבוה עבורנו, חשבנו מה כבר יכול להיות… בחרנו את הזול, בחירה שגוייה שהתגלתה כטעות. הכול כבר היה מוכן, הפועלים דרוכים ופתאום הבנו שהתכניות גרועות, זה לא הבית שחלמנו עליו! חזרנו לעדי ותמר, עצובים ושבורים, מהרגע הראשון הרגשנו שנפלנו לידיים טובות ובטוחות, הם מיד נכנסו לעניינים, שינו תכניות, הקשיבו לצרכים שלנו, עזרו לנו לדמיין את החיים בבית החדש. התכניות שונו לבלי היכר, הן היו איכותיות יותר, ניצלו את השטח באופן המקסימלי ובזכותם קיבלנו בית רחב ידיים עם גינה יפה וכל זאת על קומה אחת! חזרנו לנשום. עדי ותמר הם בראש וראשונה בני אדם קשובים, אכפתיים ורגישים ואחר כך הם אנשי מקצוע לעילא. מוכשרים, ייחודיים, בעלי טעם משובח וחושים מחודדים רבים. היום 5 שנים אחרי שנכנסנו לבית עם ילדינו, אנחנו עדיין מברכים אותם על כך שהבית בנוי בצורה חכמה, פרקטית ומושלמת לצרכינו וזאת מבלי לוותר על יופי ועיצוב. אנחנו ממליצים בחום על עדי ותמר בדרך לחלום שלכם, תקבלו תמורה מלאה למחיר והתחושה הטובה תלווה אתכם שנים רבות.
נשמח להמליץ באופן אישי.
ליאת ואילן זיני

משפחת כץ ממליצים על סמט אדריכלים

בית משפחת כץ – סביון

לפני שהתחלנו את פרויקט הבניה מאוד חששנו, גם כי שמענו סיפורי זועה מחברים שלנו שבנו וגם כי ממש לא ידענו מה אנחנו רוצים – ואם לא יודעים לאן רוצים להגיע לא יודעים איפה להתחיל.
בדיעבד,  ובעיקר בזכות עדי ותמר – חווית הבניה הייתה נעימה מאוד. תמר ועדי היו מאוד סובלניים איתנו ועזרו לנו להגדיר מה אנחנו רוצים וצריכים מחד והביאו גם טעם מעולה, חדשני וייחודי מאידך.

תמר ועדי הם מקצועיים, מוכשרים, וחברים. אנחנו מאחלים לכל אחד שכך תהיה גם חווית הבניה שלו….
תודה רבה

ארי ושי – לי כץ

משפחת בראון- לוינסון ממליצים על סמט אדריכלים

משפחת בראון – לוינסון – תל אביב-יפו

עדי ותמר היקרים,
את התקווה שהייתה גלומה ברכישת דירתנו הקטנה ליוו הרבה חששות וחוסר ידיעה.
ואז באתם אתם, חדורי אמונה והשראה ולפתע הפכה כל מגבלה ליתרון, לכל מכשלה נמצא פתרון.
את כל האפשרויות הגלומות בחלקה הקטנה הזאת גיליתם בשמחת יצירה, ניסיון והשקעה מרובה.
גם כשהיה צורך בפשרות כואבות ידעתם להפנות מבטנו אל הטוב והיש ולא להתעכב על החסר, על הלא ניתן לממש.
יצרתם דירה מוארת ופתוחה אך גם עוטפת וחמימה, יפה ומרשימה ובאותו זמן שלווה ומזמינה.
על זאת אינספור תודות מאתנו שלוחות.
ועוד תודה אחת, אולי מכולן היא החשובה, על שלאורך כל המסע הזה, שהיה רצוף אבני נגף לא מעטות, ליוויתם ותמכתם ברוח טובה, סבלונות מרובה וידכם תמיד ברצון מושטת לעזרה.

מאתנו, שמאוד שמחים לחזור כל יום לבתינו המקסים,
אורי וגל בראון

גארד המלצה על אדריכלית תמר סמט

בית לקוחות – בשרון

הגענו לעדי ותמר לאחר שפגשנו כבר שבעה אדריכלים שונים ומייד היה בנינו "קליק"- ולא התאכזבנו!
כל תהליך הבניה עבר בצורה חלקה ובאווירה טובה. המפגשים היו פוריים ונעשו תוך שיתוף פעולה מלא ביננו.
הצוות של סמט אדריכלים נתן לנו מענה לכל שאלה ותמיד בצורה מהירה ומקצועית.
ובסופו של דבר- התוצאה- בית החלומות שלנו – בו אנו גרים עד היום- עונה על הציפיות שלנו ומעבר.
תודה מכל הלב, אנו בטוחים שעוד נשמע עליכם רבות!

עדי סמט עם סופר נני

מיכל דליות – סופר נני

לעדי סמט וצוות המשרד "סמט אדריכלים"
רצינו להגיד תודה,
על תשומת הלב,
על היחס האדיב,
על המקצועיות,
על הנכונות
ועל עזרתכם הגדולה בצילום הפרק!
צוות "סופר נני"
סופר נני – עונה 3 – פרק 1 חלק 2