לפעמים, כל מה שבית זקוק לו הוא זריקה של הום סטיילינג

מה הוא הום סטיילינג?

כולנו יודעים מה היא אופנה וכיצד היא משפיעה על חיינו. כולנו חושבים פעמיים לפני רכישת בגד ובודקים האם הוא מאפיין את האישיות שלנו או לא, אולם מה הוא הום סטיילינג וכיצד הוא משפיע על חיינו? הום סטיילינג הוא במקורו מושג באנגלית, המבטא את האופנה שהבית שלנו לובש. בעידן בו הבית זוכה לקבל תשומת לב לא מבוטלת, עיצוב הבית כולל את מכלול האמצעים בהם נשתמש על מנת לשוות לביתנו מראה מסוגנן ובעל אישיות. כן כן, גם הבית שלכם יכול ללבוש אופנה.

ההום סטיילינג כולל בתוכו את פרטי הריהוט השונים, עיצוב הטקסטיל, האומנות וכול האביזרים הנלווים לבית, כולל כלים ופרטי דקורציה שונים. ההום סטיילינג הוא לא נחלת בתים קיימים בלבד, וכבר בשלבי התכנון הראשוני האדריכל ומעצב הפנים לוקח בחשבון את סגנון הבית אליו שואפים להגיע לקוחותיו. כבר בשלבי התכנון הראשוני האדריכל לוקח בחשבון פרטי ריהוט קיימים חשובים של בעלי הבית, כמו תמונה חשובה או פסל, אולי פריט רהיט שקיבלו בירושה, ולו הוא נותן חשיבות בעת התכנון הראשוני. כבר בשלב תכנית הריהוט והעמדה הראשונית הסטיילינג יילקח בחשבון, ויד ביד עם הלקוחות המעצב ילך ויבחר איתם את כול הפרטים המשלמים החסרים לעצוב מושלם של החלל.

גם לכם יכול להיות בית בסטייל! פנו עוד היום לקבלת מידע נוסף אודות הום סטיילינג

הום סטיילינג

מגוון סגנונות

ישנם לא מעט סגנונות שונים הבאים לידי ביטוי בעיצוב הבית או בהום סטיילינג. לאחר עידנים בהם התרבות האנושית עברה כל כך הרבה שינויים ורפורמות בקצוות השונים של הגלובוס, כיום מאמצת אליה התרבות המערבית מגוון רחב של עיצובים שונים המגיעים אלינו מכל רחבי העולם. בין הסגנונות השונים אותם נוכל למצוא בתחום ההום סטיילינג קיימים הסגנונות הכפריים והפשוטים לסוגיהם השונים, סגנונות עירוניים, אורבניים והייטקיסטיים, סגנונות תעשייתיים ומסחריים ומודרניים ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

סטיילינג

 

להפוך את הבית לחוויה בלתי נשכחת

זריקת הום סטיילינג ולו הקטנה ביותר יכולה לעיתים להפוך בית שכבר אבד עליו הכלח או בית מיושן קמעה – לחוויה בלתי נשכחת עבור דייריו ועבור המבקרים בו. תוך שימוש באלמנטים פשוטים ביותר, וביניהם צבעים חדשים וטפטים, אלמנטים קישוטיים ובאנרים לקיר, רהיטים ואביזרים מיוחדים, שימוש בטקסטיל ותאורה מקצועית מותאמת אישית – כל אלו יכולים להפוך את הבית שלכם לבעל מראה מרשים ואופי ייחודי.

הום סטיילינג מבט נוסף

אם אתם מתביישים לארח בבית או מרגישים שהבית חסר עיצוב, אם אתם רוצים לעשות רמונט אבל עוד לא כל כך בטוחים, אם אתם רוצים להפוך את הבית שלכם לחוויה מרנינה המעניקה השראה לאורחים, לבית אופנתי ומלא חיים – באמצעות עיצוב הפנים הקליל ובגישת ההום סטיילינג ניתנת לכם ההזדמנות להפוך את הבית הפרטי שלכם ליצירת אמנות של ממש.

משרדנו מתכנן וילות ודירות יוקרה מהשלב הראשון ועד האחרון. אנחנו מתכננים את חוץ המבנה וגם את הפנים ולא רואים כיצד ניתן לעשות הפרדה בין השניים. עדי סמט מומחה בהום סטיילינג ומלווה לקוחות גם אחרי שלבי התכנון והבנייה לבחירת רהיטים, בדים, טפטים, וילונות, שטיחים, אומנות, גופי תאורה ייחודיים, ואף כלים ואביזרים , כול זה על פי דרישת הלקוח, עד שהבית מגיע לשלמות. יעידו לקוחות רבים שלנו שגם שנים אחרי גמר הליווי, כאשר הם מתלבטים ברכישת ריהוט חדש, אומנות או כול דבר אחר, הם עדיין יוצרים אתנו קשר לקבל אישור או ליווי לרכישה.

לחץ לחזרה למידע מקצועי